Рус Укр

Про нас

ГоловнаПро нас

Міжнародна група компаній Edifier виросла з невеликої локальної фабрики, заснованої в Пекіні, в Китаї в травні 1996 року, і спочатку була орієнтована на внутрішній китайський ринок, де вона є лідером на сьогоднішній день. З моменту створення, група компаній Edifier виросла у велику міжнародну організацію, яка розширює свою діяльність в Північній Америці, Південній Америці, Європі, Близькому Сході та Азіатсько-Тихоокеанському регіонах. В даний час Edifier має офіси в Канаді, Гонконгу, Китаї, Австралії.

ІСТОРІЯ EDIFIER

За останні 20 років Edifier з маленького колективу ентузіастів перетворилася на міжнародну компанію, визнану в світі мультимедійних технологій. Продукцією Edifier успішно користуються споживачі в більш ніж 70 країнах світу.

детальніше

EDIFIER В УКРАЇНІ

Знайоммося, мене звати Малєєв Роман. З 2005 року і до цього дня я займаюсь ТМ Edifier в Україні. Мені дуже подобається працювати з цією компанією. Відмінна якість і неповторний дизайн продукції Edifier дають гарантію її затребуваності навіть у найскладніші часи!

детальніше

ІДЕОЛОГІЯ

Пристрасть до звуку, пристрасть до дизайну і пристрасть до якості, три концепції або ідеї, які характеризують Edifier, як бренд. Саме ці три ключові чинники кожну секунду бренд Edifier вселяє своїм споживачам і партнерам через свої продукти і сервіси.

детальніше

ПЕРШІ ОСОБИ

Справжній талант талановита в усьому. Це відомий вислів можна сміливо застосувати до керівника компанії Edifier. Wendong Zhang відмінно зарекомендував себе під час навчання у військовому училищі. Кажуть, з нього вийшов би чудовий полководець, але він з друзями вирішив все інакше і присвятив себе своїй мрії - виробництва аудіо.

детальніше