Рус Укр

ІДЕОЛОГІЯ

ГоловнаПро нас → ІДЕОЛОГІЯ

Мета Edifier - сприйматися на ринку побутової електроніки і аудіо, як компанія, яка постійно прагне до найвищого рівня якості звуку, виняткового дизайну і якості, як продукції, так і технологічних процесів. Враження, пов'язані з Edifier, завжди будуть відповідати найвищим вимогам бренду, ще раз переконуючи всіх у тому, що вони мають справу з виробником кращого продукту, будь то партнер або кінцевий споживач.

Підтримка ідеології бренду на всіх рівнях буде спрямована на забезпечення позитивної робочого середовища всередині компанії, зміцнення партнерських відносин із зовнішніми компаніями-партнерами, і створення вагомого авторитету у кінцевого споживача.

Від мрії до ескізу художника, до кінцевого продукту, зробленому з душею, виконаному в прекрасних формах і з відмінною технічною начинкою. Ми прагнемо запропонувати світові звукові системи, які роблять вашу музику ідеальною, а зовнішній вигляд привабливим. Завдяки дослідженням та інновацій, ми знаходимо найсміливіші дизайни, будуємо інтуїтивно зрозумілі рішення для користувача.

Безкомпромісний дизайн елегантність Edifier є визнаним на міжнародному рівні престижних нагород в області дизайну. Деякі з наших знакових продуктів стали переможцями Design Award Red Dot, премії дизайну IFA, і найбільшої американської CES Design & Engineering Showcase. У той час як ми дійсно пишаємося цими нагородами, наші товари підтверджують свій високий рівень кожен день.