Рус Укр

ПЕРШІ ОСОБИ

ГоловнаПро нас → ПЕРШІ ОСОБИ

Найбільш значущі персони в керівництві Edifier. Саме завдяки їм компанія виросла до рівня міжнародної, стала публічною, вийшла на китайський ринок цінних паперів і в даний момент робить вагомий внесок в мультимедійний сегмент ІТ як Китаю, так і безлічі різних країн.

 

Wendong Zhang
Founder and CEO, Edifier Technology Company Limited

Завдяки підприємницькому чуттю і розумінню потреб ринку в якісному аудіо, він почав розробляти системи, доступні за ціною і високого рівня якості, що повністю відповідає ідеології Edifier, як пристрасть до якісного звуку.

Anthony Wilkinson
Managing Director, Edifier International Limited

Ентоні - досвідчений топ-менеджер зі стажем більше 25 років у всіх областях розвитку корпоративного бізнесу для швидкого зростання глобальних технологічних компаній у всьому світі і в аудіо індустрії компонентів, зокрема.

Phil Jones
Founder of Pure Sound

Керівник Pure Sound і старий друг засновника компанії Edifier, він грає велику роль в розробці і впровадженні аудіофільскій рішень (підсилювачів і кросоверів) в системах Edifier Home і Edifier Life Style. Його досвід і знання були реалізовані в багатьох системах, як, наприклад S2000, R1900TIII та інших.

Peter Duminy,
Director of Advanced Research & Engineering,
Edifier International Limited & Edifier Enterprises Inc.

Будучи відомим фахівцем в області розробки аудіо компонентів, чого тільки варта згадка його багаторічного досвіду роботи в аудіогіганте B & W, Пітер став членом команди Edifier в 2004 році. У Edifier він несе відповідальність за все дослідження і розробки, в тому числі розвитку перспективних досліджень, проектування і конструювання гучномовців, сабвуферові кросоверів для домашнього і мультимедійного використання.

Xie Xiao Guang
Head of Design Group

Приєднався до групи Edifier в 2004 році і з тих пір встиг зібрати команду дизайнерів, які працюють над усіма категоріями продуктів, оріентірованаих як Китай, так і на міжнародні ринки. Його роботи принесли Edifier безліч нагород, в тому числі престижні нагороди в області дизайну по всьому світу, таких як RedDot, CES Innovation & Design, IF Design і інші нагороди з Німеччини, США та Японії.