Рус Укр

Наша історія

ГоловнаПро нас → ІСТОРІЯ EDIFIER

Edifier спеціалізується на звукових системах високого рівня якості і дизайнерських рішеннях, які наочно демонструють технологічні інновації та елегантності. Ми вкладаємо видатний досвід в аудіо через широкий діапазон навушників, динаміків і музичних систем, для особистого розваги та професійної майстерності.

Заснована в травні 1996 року в Пекіні (Китай) Edifier є дітищем невеликої групи заповзятливих любителів музики. Керуючись принципом "пристрасть до звуку" (passion to sound) за останні два десятиліття, Edifier виріс в компанію світового класу, як з точки зору технічних рішень, так і вишуканого дизайну, що принесло визнання користувачів і великої кількості нагород на міжнародних виставках.

Протягом усього свого шляху, ми даруємо нашим клієнтам можливість отримувати максимальне задоволення від музики. Ми пишаємося тим, що продукти, які наочно демонструють сміливий дизайн і високу якість, водночас є конкурентоспроможними та цілком доступними.

Сьогодні Edifier обслуговує цінителів музики в усьому світі через наших дистриб'юторів в більш ніж 70 країнах, з операціями в Північній Америці, Південній Америці, Європі, на Близькому Сході і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Зростаюча сім'я Edifier складається з більш ніж 3000 відданих співробітників по всьому світу. Наші виробничі потужності виробляють 8 мільйонів одиниць щорічно для будинку, побутової електроніки і ПК мультимедійних додатків.